FAQs

FAQs

1. Nie pamiętam hasła. Co mam robić?
Wejdź na stronę internetową tak jak zawsze. System poprosi Cię o wprowadzenie Twojego Identyfikatora Członkowskiego i hasła. Kliknij przycisk „Nie pamiętam hasła”, a system poprosi Cię o wprowadzenie adresu e-mail oraz Identyfikatora Członkowskiego. Nowe hasło zostanie wysłane na wprowadzony przez Ciebie adres e-mail.

2. Ile kosztuje członkostwo w Ford Partner Club?
Firma Ford, której miejscem działalności jest Ford Polska, oferuje Program Ford Partner Club oraz członkostwo bez żadnych opłat. Wypełniając i podpisując formularz zgłoszeniowy, wyrażasz zgodę na podniesienie swojej Sprzedaży Części kupowanych u Dealera Forda, z którym współpracujesz. W zamian za to zostają Ci przyznane przez Ford Partner Club specjalne warunki, wyszczególnione w Twojej Umowie Gwarancji Jakości Usług Dealera Części Forda. Nowe docelowe wartości sprzedaży będą ustalane kwartalnie.

3. Jak zamówić materiały do punktu sprzedaży?
Wystarczy, że skontaktujesz się ze swoim Przedstawicielem Sprzedaży lub Dealerem Części Forda (wymienionym w Twojej Umowie Gwarancji Jakości Usług), a oni z wielką przyjemnością dostarczą Ci wszelkie niezbędne materiały do punktu sprzedaży.

4. Czy moje członkostwo w Ford Partner Club może zostać anulowane?
Członkostwo może w każdej chwili anulować Ford Polska, możesz to również zrobić Ty lub Twój Dealer Forda.

5. W jaki sposób zakwalifikować się do rabatów specjalnych?
Jako członek Ford Partner Club, otrzymasz preferencyjne rabaty na wiele produktów firmy Ford. Twój Dealer Forda będzie Ci regularnie przesyłać ulotki produktowe, informując w ten sposób o ekskluzywnych rabatach członkowskich.

6. Jak uzyskać dostęp do Ford Ecat+ i FordEtis?
Jeżeli nie dysponujesz jeszcze dostępem do Ford Ecat+ oraz Ford Etis, po prostu skontaktuj się ze Swoim Dealerem Forda

Aby przejść na stronę internetową Ford Etis, kliknij tutaj 

7. Czy mogę składać zamówienia u różnych Dealerów Części Forda?
Tak, pamietaj jednak, że ze specjalnych warunków handlowych i przywilejów korzystasz wyłącznie dokonując zakupów u Dealera Forda, z którym zwiazany jesteś umową - wówczas każdy zakup zbilża Cię do osiągnięcia zaplanowanej wartości zakupów.

8. Jakie są konsekwencje niezrealizowania docelowej wartości sprzedaży?
Skontaktuje się wówczas z Tobą Twój przedstawiciel sprzedaży, aby zbadać najważniejsze przyczyny niezrealizowania docelowej wartości sprzedaży i będzie z Tobą pracować tak, aby przygotować plan przywrócenia odpowiedniego poziomu sprzedaży.

Używamy Webtrends do śledzenia wykorzystania strony i poprawy jej wydajności. Czy wyrażasz zgodę na śledzenie?