Właściwe sprzęgła we właściwej cenie (MLI 146)

Właściwe sprzęgła we właściwej cenie (MLI 146)

Prawidłowa zmiana – sprzęgła marki Ford, jakość OE w niskiej cenie

Dzięki ofercie najwyższej jakości części oryginalnych marki Ford w absolutnie najniższej cenie można zwiększyć zadowolenie klienta. Oferta jest skierowana do wrażliwych na cenę klientów oraz kierowców samochodów marki Ford należących do segmentów II, III i IV. Ponadto cennik tej promocji został opracowany logicznie w zależności do zestawień silnika i skrzyni biegów.

W rezultacie powstał kompleksowy program regenerowanych sprzęgieł ­odznaczających się jakością oryginalnych części marki Ford w atrakcyjnie niskich, konkurencyjnych cenach.

Bez kompromisów

Klienci nie muszą obawiać się obniżenia jakości, ponieważ sprzęgła regenerowane są według będącej na najwyższym poziomie specyfikacji Forda. Najnowocześniejsze urządzenia i metody regeneracji gwarantują maksymalną jakość, którą potwierdzają szczegółowe testy działania zgodne ze specyfikacją producenta części oryginalnych. W celu zapewnienia klientom produktu w jak najkorzystniejszych cenach inne firmy oferujące sprzęgła idą na różne kompromisy, które mogą wpływać na jakość produktów.

Ford Ecat+: Szukaj symbolu $!

Jeśli dostępna jest ekonomiczna alternatywa oryginalnej części marki Ford, jest ona oznaczona symbolem dolara ($) w Ford Ecat+.

Zalety produktu

  • Produkty dokładnie przetestowane i o najwyższej jakości oryginalnych części marki Ford.
  • Konkurencyjne ceny.
  • Dostępne do większości najbardziej popularnych modeli marki Ford, ­szczególnie do segmentów II, III i IV.
  • Możliwość promowania atrakcyjnych cen napraw.
  • Zwiększony potencjał sprzedaży dla warsztatów.
  • Duża dostępność części umożliwia krótkie terminy napraw.
  • Po naprawie samochód marki Ford nadal jeździ jak Ford.

Aby zapoznać się z aktualnymi cenami, skontaktuj się ze swoim Dealerem!